O blogu

Odkąd pamiętam, zawsze byłam uczona oszczędzania. Moi rodzice wkładali dużo wysiłku w naukę gospodarności, którą wpoili mnie i mojemu rodzeństwu. I chwała im za to. Niestety gorzej było z nauką zarabiania pieniędzy, czego musiałam niestety nauczyć się w życiu sama. Kiedy poszłam do pierwszej pracy na etacie, bardzo szybko zorientowałam się, że w ten sposób ani za dużo nie zaoszczędzę, ani się nie wzbogacę. Dlatego zaczęłam się interesować biznesem, gospodarką, a przede wszystkim rynkami walutowymi.

W krótkim czasie zdałam sobie sprawę z jednego. Kluczem do wolności i stabilności finansowej jest przede wszystkim wiedza. Kiedy posiadamy dokładne i aktualne informacje o tym, jak działa system finansowy, a także o tym, jakie możliwości rozwoju ekonomicznego stwarza system prawny i podatkowy oraz gdzie szukać korzystnych rozwiązań biznesowych i wsparcia dla powiększania swojego kapitału, to droga do sukcesu staje dla nas otworem.

Prawda jest bowiem taka, że nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko niewykorzystane sytuacje i zaprzepaszczone okazje. A wszystko to najczęściej wynika ze zwykłej niewiedzy lub ignorancji. Na moim blogu dowiesz się jednak jak zbudować swoją stabilność finansową, jak zarządzać budżetem, zarówno prywatnym, jak i firmowym. Pokażę Ci też jak oszczędzać i gdzie inwestować, a także, kiedy opłaca się wykorzystać własny kapitał, a kiedy lepiej postawić na pożyczkę. Zarządzanie finansami wydaje się trudne, ale wszystko zmienia się w chwili, kiedy poznamy kilka zasad, które de facto rządzą całą ekonomią.

Zapraszam na mojego bloga, po dawkę konkretnych i wartościowych informacji na temat ekonomii i finansów, które mam nadzieję, staną się drogowskazami na drodze do Twojego finansowego sukcesu!